Rádi bychom Vás pozvali do světa interiérových realizací nového e-shopu www.designplace.cz. Náš e-shop vznikl na základě dlouholetých zkušeností s prodejem nábytku. 

Jsme připraveni Vám poskytnout individuální péči a realizovat vaše sny a přání. Náš přístup je založený na vytváření vlastního stylu a naplnění touhy po změně.  Navštivte náš nový eshop a zjistíte, že i interiér může být opravdu zábavný.

Náš e-shop s designovým nábytkem Designplace.cz chce být jiný, proto spolupracujeme pouze s prověřenými evropskými výrobci, kteří mají dlouholetou tradici a zkušennosti s výrobou nábytku. Naši výrobci většinou vyrábějí nábytek podle světových designerů.

V našem e-shopu nabízíme kvalitní skandinávský nábytek, který je určen pro milovníky elegance a vzdušného prostoru. Nově nabízíme luxusní nábytek z masivního dřeva. Tento nábytek Vám ani za dvacet let nezevšední. Svou nadčasovostí a kvalitním zpracováním bude ozdobou vašeho interiéru. Víme, že i retro nábytek je stále in a v moderním interiéru nesmí rozhodně chybět. Nabízíme designové komody v retro stylu, které ve vás evokují pocit doby dávno minulé. Nechte se zlákat a oživte duch zapomenutých starých časů. Luxusní postele s kvalitním čalouněním, najdete pouze u nás. Zařiďte si Vaši ložnici s našimi designovými kousky a vykouzlete si jedinečný domov. Pokud potřebujete poradit s výběrem nábytku, obraťte se na naše specialisty. Pokud máte jakékoliv přání, touhu nebo požadavek, nebojte se nás a napište nám.